Siergiej Łazariew

Siergiej Łazariew jest autorem cyklu książek „Diagnostyka karmy” i „Człowiek przyszłości”, praktykującym filozofem, psychologiem oraz badaczem praw duchowego życia człowieka i ich wpływu na zdrowie i los. Jego książki zostały przetłumaczone na 16 języków świata i rozeszły się ogólnym nakładem ponad 15 mln egzemplarzy.

Siergiej łazariew jest autorem unikalnych badań świadczących o tym, że uczucia okazują wielki wpływ na nasze życie. Postępując zgodnie z zaleceniami przedstawionymi w jego książkach, miliony ludzi potrafiło polepszyć swój charakter, zdrowie i los. Dzięki nim można nie tylko przezwyciężyć własne problemy, ale też pomóc swoim dzieciom i wnukom.

Książki obrazują jego ponad 40-letnie badania zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny. Dzięki tej wiedzy możemy otworzyć dla siebie nowe możliwości rozwiązywania swoich problemów i zapoczątkować prawdziwe zmiany siebie i swojego życia na lepsze.

„Bardzo się cieszę, że moje badania znajdują coraz większe zainteresowanie wśród polskich Czytelników. Cieszę się również, że wydaniem moich książek i wykładów zajmuje się wydawnictwo Satja Juga. Przez długi czas nie miałem szczęścia do wydawców w Europie, ale w końcu pojawił się uczciwy, solidny partner. Jest mi miło, że moje książki są wydawane i rozpowszechniane przez godnych ludzi z czystą energią. Moje badania zawierają ważne informacje, które postaram się przedstawić wszystkim. Patrzmy w przyszłość z nadzieją i optymizmem. Jestem wdzięczny wydawnictwu, pozdrawiam wszystkich, wasz Autor.”Bardzo się cieszę, że moje badania znajdują coraz większe zainteresowanie wśród polskich Czytelników. Cieszę się również, że wydaniem moich książek i wykładów zajmuje się wydawnictwo Satja Juga. Przez długi czas nie miałem szczęścia do wydawców w Europie, ale w końcu pojawił się uczciwy, solidny partner. Jest mi miło, że moje książki są wydawane i rozpowszechniane przez godnych ludzi z czystą energią. Moje badania zawierają ważne informacje, które postaram się przedstawić wszystkim. Patrzmy w przyszłość z nadzieją i optymizmem. Jestem wdzięczny wydawnictwu, pozdrawiam wszystkich, wasz Autor”.

Copyright © Satja Juga Wydawnictwo Sp. z o.o. 2023
All rights reserved
Regulamin
Polityka Prywatności
Formy płatności


Facebook
Instagram
Youtube