Dwumiesięczny Kurs „Podstawy spełnionego życia. 10 kroków do zdrowia i pomyślności”

EDYCJA JESIEŃ

Kurs rozpocznie się 14 października, dostęp do materiałów do 31 grudnia.

„Przestań krytykować za to, co złe, a zacznij chwalić za to, co dobre. Nie podoba się Tobie ten świat – zrób go lepszym. Nie podoba się Tobie, jak ludzie Cię traktują – uczyń siebie lepszym. Nie podobasz się sobie – uczyń swoją duszę lepszą”. Siergiej Łazariew

Zapraszamy Was serdecznie na dwumiesięczny, intensywny kurs rozwojowy – skok kwantowy, bilet do Nowej Ziemi. W kursie będą wykłady nagrane przez Siergieja Łazariewa oraz zadania do wykonania pracy wewnętrznej, praktyki, a także mnóstwo inspiracji i wiedzy. Kurs pomaga opanować i zastosować w praktyce najważniejsze elementy systemu samoregulacji pola. Są też dodatkowe gratisy w postaci unikalnych mini-praktyk na każdy dzień, które pomagają uspokoić umysł i dostroić się do harmonii ze światem oraz Odpowiedzi na pytania czytelników i uczestników poprzednich edycji Kursu.

W swoim kursie Autor wyodrębnił dziesięć najważniejszych etapów, dziesięć kroków, przez które powinien przejść każdy człowiek, jeśli chce zmienić się i odmienić swoje życie na lepsze. Pierwsze etapy kursu są krokami podstawowymi, bez których dalsza praca nad sobą staje się nieefektywna – to wybaczenie oraz uwolnienie się od wad, słabości i przywiązań. Następnie Autor skupia się na tematach, które uznaje za kluczowe w pracy nad sobą i które, dzięki jego wskazówkom i zadaniom, zostaną przepracowane bardzo głęboko. Poniżej przedstawiamy tematy 10 kroków wraz z datami ich odsłonięcia.

Wszystkie wideo będą się kolejno odsłaniać o godzinie 10:00 danego dnia i będą dostępne przez cały czas trwania kursu, czyli do 31 grudnia. Ważne, aby w miarę możliwości wszyscy Uczestnicy zbierali się razem w momencie odsłonięcia materiałów , bo wtedy działa energia grupy, która wielokrotnie wzmacnia efekty pracy nad sobą. Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Krok 1. Wybaczenie i pokajanie
14 października. Wideo wprowadzające i zadania
15 października. Praktyka „Miłość do siebie”

Krok 2. Uwolnienie się od wad, słabości i przywiązań
21 października. Wideo wprowadzające i zadania
22 października. Praktyka „Uwolnienie się od wad, słabości i przywiązań”

Krok 3. Pokora. Przezwyciężenie pychy
28 października. Wideo wprowadzające i zadania
29 października. Praktyka „Przezwyciężenie pychy”

Krok 4. Optymizm. Pokonanie przygnębienia, stresu, depresji
4 listopada. Wideo wprowadzające i zadania
5 listopada. Praktyka „Antidotum na stres, depresje, przygnębienie”

Krok 5. Uwolnienie się od obraz, pretensji, osądzania
11 listopada. Wideo wprowadzające i zadania
12 listopada. Praktyka „Wewnętrzna wolność”

Krok 6. Uzdrowienie relacji z rodzicami i bliskimi ludźmi
18 listopada. Wideo wprowadzające i zadania
19 listopada. Praktyka „Harmonia w rodzinie”

Krok 7. Oczyszczenie potomków. Etap 1 i Etap 2.
25 listopada. Dwa wideo wprowadzające i zadania
26 listopada. Praktyka „Oczyszczenie potomków”

Krok 8. Prawidłowe rozwiązywanie konfliktów. Etap 1 i Etap 2.
2 grudnia. Dwa wideo wprowadzające i zadania
3 grudnia. Praktyka „Akceptowanie i polepszenie losu”

Krok 9. Oczyszczający post
9 grudnia. Wideo wprowadzające i zadania
10 grudnia. Praktyka „Uzdrowienie duszy i ciała”

Krok 10. Miłość bezwarunkowa
16 grudnia. Wideo wprowadzające i zadania
17 grudnia. Praktyka „Napełnienie się miłością”

18-31 grudnia. Zbieramy pytania do Pana Siergieja Łazariewa.
31 grudnia. Zakończenie dostępu do kursu.

Gratisy będą dostępne od razu po zakupie kursu i do zakończenia dostępu:
Mini-praktyka “Poranna medytacja”
Mini-praktyka “Wieczorna medytacja”
Mini-praktyka “Wybaczenie”
Mini-praktyka “Harmonia w rodzinie”
Mini-praktyka “Miłość do siebie”
Mini-praktyka „Spokój i miłość na całym świecie”

Odpowiedzi na pytania czytelników i uczestników poprzednich Edycji Kursu – 4 wideo.

Pomimo, że materiały Kursu będą odsłaniać się po kolei co tydzień o godzinie 10:00, dostęp do nich każdy Uczestnik będzie miał przez cały czas trwania kursu i będzie mógł przerabiać je we własnym tempie w dogodnym dla siebie czasie. 

Opiekować się kursem będzie zespół wydawnictwa Satja Juga. Siergiej Łazariew nie będzie dołączał do nas podczas kursu, bo już od dłuższego czasu nie udziela się on-line.

Najważniejsza wartość Kursu – Pytania. W ramach kursu można będzie zadać jedno pytanie do Autora. Pytania nie mogą dotyczyć prywatnej diagnozy ani osobistych spraw. Powinny mieć charakter ogólny, tak aby z odpowiedzi mogli skorzystać wszyscy. Pytania zostaną przetłumaczone i przekazane Panu Siergiejowi po zakończeniu kursu. Autor zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane pytania. Odpowiedzi również zostaną przetłumaczone i udostępnione wszystkim uczestnikom Kursu bezpłatnie.

W czasie trwania kursu dostrzeżesz i zrozumiesz źródło swoich chorób i problemów na bardzo głębokim poziomie, uwolnisz się od pretensji, obraz, lęków i żalów, przeżyjesz od nowa w sposób prawidłowy chwile niezadowolenia z siebie i swojego losu. Bardzo ważne jest, aby nauczyć się przekształcać negatywne emocje w pozytywne. Przepracowując zgodnie ze wskazówkami Autora sytuacje, które uważałeś za straty, nieszczęścia i niesprawiedliwości, poczujesz, że dzięki nim otrzymałeś możliwość stania się silniejszą, bardziej aktywną, dobroduszną i optymistyczną osobą. Przejdziesz na nowo przez najbardziej bolesne sytuacje z uczuciem miłości i poczuciem obecności Stwórcy we wszystkim.

Bardzo głęboka praca nad sobą według programu 10 Kroków zaowocuje tym, że staniemy się bardziej harmonijni. Osiągnąwszy ten stan poczujesz, że potrafisz rozwiązać każdy problem i naprawić każdą relację. Napełni Cię to optymizmem, wiarą we własne siły i energią, która jest niezbędna, aby zmienić siebie i swój los. Twoje odnowione uczucia zaczną wskazywać drogę, która uczyni Cię prawdziwie szczęśliwym.

Cena kursu wynosi 555 zł

Uczestnicy Akademii posiadający Abonament Premium otrzymują rabat na kurs 60%, czyli mają Kurs w cenie 222 zł. Dołączyć do Akademii możesz tu:

https://akademia.satja-juga.pl/product/abonament-premium/

Dodatkowo po zakupie Kursu każdy Uczestnik otrzymuje rabat 30% na zakup papierowego kompletu książek Siergieja Łazariewa „Diagnostyka karmy”.

Możesz też zamówić miesięczny Kurs „Podstawy spełnionego życia” do samodzielnego przerobienia, bez dodatkowych, godzinnych praktyk, gratisów i możliwości zadawania pytań – w cenie 250 zł tu: https://akademia.satja-juga.pl/product/10-krokow/

Poniżej zobaczysz 30-minutową zapowiedź wszystkich 10 Kroków Kursu oraz dodatkowych materiałów

Copyright © Satja Juga Wydawnictwo Sp. z o.o. 2023
All rights reserved
Regulamin
Polityka Prywatności
Formy płatności


Facebook
Instagram
Youtube